Golf Patron Tour Eklektik 2026

Eklektik - v celoročním hodnocení teoreticky nejlépe zahrané kolo v GPT. Výběr nejlépe zahraných jednotlivých jamek v rámci GPT s odečtem 50 % HCP po finále GPT. Hodnocen bude vždy pouze nejlepší Muž/Žena. Při rovnosti bodů o pořadí rozhoduje lepší výsledek na parech 3, dále 4 a dále 5. Při rovnosti rozhodne los.

jamky EKLEKTIK brutto
pořadíjménoodehraných kolč.1č.2č.3č.4č.5č.6č.7č.8č.9č.10č.11č.12č.13č.14č.15č.16č.17č.18HCP 50%celkemcelkem s HCP
1.SOCHA Filip 84434545244454344327.106860.9
2.KOLČ Tomáš 93434555343454344259.007061
3.ŠIMÁNEK Karel 94334545343444345235.806761.2
4.SOLFRONK Ivan 84335546343344344333.806864.2
5.KUČERA Tomáš 84434554344454235356.307164.7
6.KREJČÍ Miroslav 84324545344354345344.206964.8
7.ŠKIRDA Petr 64445554354454344348.607465.4
8.JENÍK Petr 74434545344355334344.307065.7
9.JENÍK Radek 64534455444454335347.157365.85
10.GORČÍK Martin 74435555334354345345.657266.35
11.PROCHÁZKA Filip 74534555354455345348.957667.05
12.KRŇÁK Pavel 44525545444344445244.807267.2
13.VOJTĚCHOVSKÝ Lukáš 44534545343454444344.557267.45
14.ŠTYS Jiří 344355562544653453510.307867.7
15.BASL Květoslav 944456563534643453410.107867.9
16.KUČERA Lukáš 53435645444455355358.707768.3
17.CHARVÁT Martin 64435555445355346348.607768.4
18.STUDNIČKOVÁ Linda 64434556243455245343.507268.5
19.BÁRTA Štěpán 64534655344465345359.357868.65
20.TOMÁŠEK David 14434554343354254340.056968.95
21.BENEŠ Jaroslav 54525556454455354359.807969.2
22.KREJČÍ Jan 34434555353355345343.707369.3
23.GREBÍK Vladislav 64535556344455245357.057769.95
24.KUČERA Lukáš 745356563544553453510.008070
25.KLIVICKÝ Michal 24634555444555234366.807770.2
26.JENÍK JN. Petr 34434555344445355343.557470.45
27.KRŇÁK Jakub 45434636455464345358.407970.6
28.JINDRA František 14534545455354425242.257370.75
29.GRŇA Martin 13435545543445434362.707471.3
30.DVOŘÁK Martin 64445657354465354259.408171.6
31.VLTAVSKÝ Jan 14534455353464345241.057371.95
32.ŽIŽKA Vladimír 755355663545643452610.008272
33.DLASK Marek 25544755335444445457.958072.05
34.ZEDNÍK Petr 14545455355455254546.107972.9
34.BASLOVÁ Anna 954456563645763563515.108872.9
36.SEIFERT Jan 25435645365465455349.058272.95
37.STUDNIČKOVÁ Eva 655356573554752463612.358673.65
38.FRANCŮ Luboš 24444645355464346366.158073.85
39.ŠMICER Vladimír 15534555455445434432.957774.05
40.GAJDOŠOVÁ Petra 65534657454555445359.858474.15
41.POLÁČEK Petr 655366563654753563513.358874.65
42.KYJOVSKÝ Vladimír 15434564354485346557.958375.05
43.JANOUCHOVÁ Iva 354456564654653563511.708775.3
44.TVRDÍK Martin 14346554474454335352.357875.65
45.BAJAN Jiří 24634666454455645359.208575.8
46.HENDRYCH Jiří 15436657345454465357.558476.45
47.BASLOVÁ Blanka 656457664654653664616.709477.3
48.SOCHOVÁ Markéta 466456674655644564515.959478.05
49.ZEDNÍK Kryštof 15344664544465447242.658178.35
50.AUST Václav 457366663444763563611.059078.95
51.ŠMÍD Radek 25445677445454345477.758779.25
52.SKLENIČKA Petr 14445755454574356254.608479.4
53.SOLFRONKOVÁ Zuzana 455357573665664563612.309380.7
54.GORČÍK Josef 365458474654664563512.159380.85
55.POVOLNÝ Petr 14545856345366366468.108980.9
55.MEŠTELLÉR Tomáš 14556676443575355447.108880.9
57.WELSCH Jiří 15535655445555487346.908881.1
58.FRANĚK Josef 265366574666753562511.709381.3
59.ŠENK René 16546766545464555369.909282.1
60.MRŇÁK Jiří 14445669355454456556.858982.15
61.HRABAL Jakub 146546564846664554510.459382.55
62.ZRŮSTEK Martin 356457584544564755510.759483.25
63.KOLČOVÁ Kateřina 267476685754854673418.0010284
64.HUŠEK Michal 14745666464566366346.709184.3
65.ČERMÁKOVÁ Miroslava 255446573666764573610.409584.6
66.CEHÁK Jiří 165378773755764563413.109884.9
67.ZEDNÍKOVÁ Romana 167547665655544574510.559685.45
67.ŽELEZNÝ Mojmír 255457673555755674510.559685.45
69.GRYC Radomír 15434557458565366566.459285.55
70.MERHAUT Lukáš 16545546457485554354.409085.6
71.BÍLEK Ondřej 164368774635565764611.609886.4
72.KAREŠ Jaroslav 14935675354765456466.959487.05
72.PETIK Martin 15544666664596446659.959787.05
74.POSPÍŠILOVÁ Dana 266568585756864554516.8010487.2
75.UHLÍK Petr 15565766474585456369.459787.55
76.LOŇKOVÁ Eliška 176445677566564555611.359987.65
77.MICHALCOVÁ Eva 166467573655654676510.909988.1
78.TESÁREK Václav 167647665654764673612.8010188.2
79.RAK Milan 185459576546565466613.3510288.65
80.NERADIL Jiří 256476774774963766618.1010788.9
81.KUCBELOVÁ Marcela 164467673755665683610.7510089.25
82.PELIKÁN Robert 175457573576846566713.6510389.35
83.MEISEL Stephan 156467684756755664512.5510289.45
84.HLAVÁČ Jan 155646766746676464610.7010190.3
85.SAMEŠ Martin 156456574666674675610.4510190.55
85.HRUŠKA Jan 15565667684675454389.4510090.55
87.STIBER Michael 168668676676555452613.2510490.75
88.ŠTĚTINA Milan 16636667466667556459.1510090.85
89.RADA Petr 17545768564466575548.109990.9
90.BARAN Vladislav 16555756376666455656.909891.1
90.VOBORSKÝ David 156568765566865786619.9011191.1
92.LOUDA Petr 176467696744763477614.1510691.85
93.ČIHULA ST. Petr 156357785765974673613.2510692.75
94.BLUMAJER Marek 1710567675565674753412.0010593
95.BUŇÁT Melichar 165377576766774767615.7510993.25
96.KOŠÍKOVÁ Karin 168467785757865676922.8511794.15
97.MAŇASKA Kryštof 1576766956671074678926.3012194.7
98.KRUMPOLCOVÁ Martina 478369685675773596718.5511495.45
99.FIBICH Martin 167359610475794365369.4510595.55
100.KRATOCHVÍLOVÁ Světlana 1674569741158564686614.3011398.7
101.LEJSEK Roman 151045789565775491031121.2012098.8
102.ABSOLON Tomáš 186466666847764894813.8511399.15
103.EDER Roman 1575798125755664896518.35119100.65
104.MAZZOLINI Norbert 17747889510561055796622.35124101.65
105.ŠORFOVÁ Marie 1693596767871165785720.25122101.75
106.MATOUŠEK Miroslav 1585886857681085676820.35124103.65
107.KOLČOVÁ Ivana 1864799105756966976722.25126103.75
108.HUSSOCK Lars-Göran 1773610694875896575714.60119104.4
109.GAWRIECH Nadine 188689797756886584619.80125105.2
110.DEJMEK Stefan 1856977710667987463514.25120105.75
111.MEISEL Mika 1863101178576911107676727.00134107
112.KERSCHIS Bernhard 166671071268479971087627.00135108
113.BRYM Rainer 1573810911777891055103715.50131115.5
114.KIESSLING Kathrin 19105911911998911949107927.00158131


hráči, kteří nemají odehrané všechny jamky (18)

jamky EKLEKTIK brutto
jménoodehraných turnajůč.1č.2č.3č.4č.5č.6č.7č.8č.9č.10č.11č.12č.13č.14č.15č.16č.17č.18
ADLEROVÁ Vendula153476647557646757
BAJER David144355574545835545
BĚLKOVSKÝ Libor165576846574836
CHARVÁT Martin165496649557645855
GEBRT Tomáš254355572547545545
HERDA Jiří154465645556566535
HOUŽVIC Josef14947975668885856
KIESSLING Steffen157366575757564867
KINSKÝ Oto174676566777645666
KRŇÁKOVÁ Šárka166566866668757836
KYJOVSKÁ Zuzana1565579104855755577
LANDA Jan277410678855549876
MALEČKOVÁ Ilona265558645678746857
NESTLER Andreas16556847536734747
NOVOTNÝ František253356664446545536
PETRIŠČÁK Dominik16749879957675687
PODANÝ Jan165385657576547765
SAMOEL Miroslav156385584536955444
TICHÝ Stanislav165456563547644436
VRÁBLOVÁ Zuzana169677747566835748
ZIOPULOS David110479868479547
ZÁLESKÁ Barbora17579741061097777
ČERMÁKOVÁ Natálie153465734464536
ŘÍHA Václav154456647559646847
ŠTYSOVÁ Aja16610141056788571311



    
Hole-in-one
    
Albatros
    
Eagle
    
Birdie
    
Par
    
Bogey
    
Double bogey
    
Triple bogey
    
Other



Přehled turnajů započtených do EKLEKTIKu

datumturnajPředepsané koloKategorie
11.10.2026GOLF PATRON TOUR FINÁLEČeská Lípaceloroční eklektik
26.9.2026GOLF PATRON TOUR BY ILLYČeská Lípaceloroční eklektik
13.9.2026GOLF PATRON TOUR BY KOFOLAČeská Lípaceloroční eklektik
29.8.2026GOLF PATRON TOUR BY BIDFOODČeská Lípaceloroční eklektik
15.8.2026GOLF PATRON TOUR by FOUNDERS - 10. výročí otevření resortuČeská Lípa 2019celoroční eklektik
19.7.2026GOLF PATRON TOUR BY LOBKOWICZČeská Lípaceloroční eklektik
13.6.2026GOLF PATRON TOUR BY VOUCHERY GOLF SEVERČeská Lípa 2019celoroční eklektik
24.5.2026GOLF PATRON TOUR BY BATLIČKAČeská Lípa 2019celoroční eklektik
19.4.2026GOLF PATRON TOUR BY LANDAČeská Lípa 2019celoroční eklektik



xx